Ali Yüksel İnşaat

Hakkımızda

Tarihçe

Ali Yüksel İnşaat olarak 2000 yılından beri gelecek için tasarlanmış kaliteli ve modern yaşam alanları inşaa ediyoruz.. Ürettiğimiz her projenin altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz. Amacımız, sadece inşaat yapmak değil, kaliteli ve modern yaşam alanları ile şehrimizin geleceğine yatırım yapmaktır. Çünkü biz kendimizi bu şehre ve topluma karşı sorumlu hissediyoruz.

İnşaat ettiğimiz her yaşam alanında kalite, konfor ve sağlamlığı ön planda tutuyoruz. İnanıyoruz ki bu sektörde hizmet etmek sadece inşaat yapmak değil! müşteriye önem vermek, üretilen projelerde istek ve beklentileri karşılayacak nitelikte binalar inşaa etmek, kalite ve müşteri memnuniyetinden taviz vermemektir.

Biz Ali Yüksel İnşaat olarak müşterilerimizin yaşam kalitesini arttırmak üzere tasarlanmış yaşam alanları inşa etmeye; kalite, estetik ve işlevsellik bağlamında birebir örtüşen güvenli evler yapmaya devam edeceğiz. Müşterilerimizin mutluluğu, bizim başarımızdır.

Misyon

  • Türkiye standartlarında gelişen inşaat teknolojilerine uygun yapılar üretmek.
  • Tüm çalışmalarımızda başarıyı sürekli kılmak ve uzun vadeye taşıyarak önde olmak
  • Hızla gelişen yapılaşmaya uyum sağlayan ve sürekli üreten bir kurum olmak

VİZYON

Şehrimizde örnek iş ve yaşam alanları üreten bu özelliği ile sürekli öncelikli tercih edilen bir kurum haline gelmek, sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen örnek bir firma olmaktır.